Rekord Manchester Uniteda je previše sramotan

Chelsea je svladao Manchester United s prekrasnih 4-3. Mnogi ljudi vjeruju da je ovo klasični blockbuster za utakmicu Premier lige kako bi privukao više navijača, a engleski veznjak Cole Palmer, koji nosi broj 20 nogometni dresovi, očito je glavna zvijezda.

Chelsea je u prvih 19 minuta vodio 2-0. No, Crveni vragovi tada su zabili 3 pogotka zaredom i poveli 3-2, a činilo se da je gostujuća momčad već osvojila 3 boda. U minutama 90+10 i 90+11 Palmer je s Chelsea dresdvaput pogodio, a svojom herojskom intervencijom pomogao je domaćoj momčadi pobijediti s nevjerojatnih 4-3. Chelsea je bio nedosljedan ove sezone, ali Palmerova neprestana briljantnost tijekom cijele kampanje bila je prijeko potrebna pozitiva na Stamford Bridgeu.

Prema statistici, Palmer je drugi najmlađi igrač u povijesti Premier lige koji je postigao dva jedanaesterca u jednoj utakmici. Suprotno Palmerovom obećavajućem rekordu, Manchester United je postao momčad koja je najdulje u povijesti Premier lige zadržala vodstvo, ali je na kraju preokrenuta. Ovaj zapis je stvarno sramotan.