Liverpool je posrnuo od Man Uniteda

Manchester United se na Old Traffordu ponovno susreo s najvećim rivalom Liverpoolom. Njihov nastup u prvom poluvremenu bio je razočaravajući: Liverpool je imao ukupno 15 udaraca, ali domaći bez efektnog! U 23. minuti Núñez je asistirao Díazu da probije Onaninu obranu. Núñez, koji nosi broj 9 nogometni dresovi, također je postao prvi asistent u Premier ligi ove sezone.

Dolazi preokret! Bruno Fernandes iskoristio je priliku za izjednačenje u 50. minuti, a bio je to prvi učinkovit pogodak Crvenih vragova u ovoj sezoni. U 67. minuti Mainoo zakrivljenom loptom pogađa i preokreće rezultat! Svi se čude ovom nevjerojatnom golu. Manchester United je ispustio loptu mnogo puta ove sezone, ali kada su postavili svoj domaći Manchester United dres, njihova odlučnost da se bore za čast također je bila vrijedna divljenja.

U 82. minuti Liverpool je dobio priliku za jedanaesterac, a Salah je realizirao jedanaesterac. Na kraju je i Manchester United 2-2 Liverpool promijenio situaciju u prvenstvu. Naravno, srca navijača Manchester Uniteda koji gledaju utakmicu moraju biti vrlo komplicirana!