Ulaznice za Ligu prvaka lete sve dalje

Manchester United je remizirao 2-2 s Bournemouthom, 10 bodova iza četvrtog mjesta, a njihova karta za Ligu prvaka za sljedeću sezonu sve je dalje. Gostujući nogometni dresoviManchester Uniteda izgledao je vrlo lijepo u ovoj utakmici, ali njihova izvedba nije odgovarala ovom dresu. Bruno Fernandez, koji je zabio dva puta, jedan je od rijetkih igrača u momčadi koji mogu postići uzbudljive rezultate.

Veznjak, koji nosi broj 8 Manchester United dres, također je dobio puno pohvala nakon utakmice. Uključujući i prethodne utakmice, Portugalac se borio i davao primjer cijeloj momčadi. Drugi pogodak na utakmici bio je Brunov 52. za Manchester United.

Manchester United je u prvom poluvremenu odigrao lošije nego u svim posljednjim utakmicama. Bournemouth je također realizirao 12 udaraca i postigao dva gola. Bruno je bio jedan od najmotiviranijih igrača na travnjaku i uzvratio mu je pred kraj prvog poluvremena, a vrlo zaposlena bila je i Onana. U drugom poluvremenu, Garnachoa, koji je započeo 30 uzastopnih utakmica, zamijenio je Amad Diallo, što je izazvalo kontroverzu.