Inter Milano, nova 4 gola!

Ako kažemo da je najvatrenija talijanska momčad ove sezone nedvojbeno Inzaghijev Inter iz Milana. Inter Milano trenutno se bori na više frontova, ali su zadržali dobar momentum. Mnogi navijači kupili su udoban Inter Milan nogometni dresovina pozdravducan.com-u i očekuju da će Nerazzurri postati prvak Triple Crown.

Atlanta, peta, bila je neporažena u 10 utakmica u svim natjecanjima. Dolaskom na stadion Meazze igrali su vrlo aktivno i obje su strane izgledale izjednačeno. Milanski Inter imao je malo sreće u prvom poluvremenu, dva pogotka su mu poništena. No, domaći se nisu obeshrabrili te su u prvom dijelu aktivno postigli dva efektna pogotka. U drugom poluvremenu namučili su se za još dva pogotka i počistili Atlantu s 4:0.

Timski rad i individualne sposobnosti koje je Inter Milano pokazao u ovoj utakmici bile su nevjerojatne. Vrijedi spomenuti kako je milanski Inter ove sezone postigao 67 golova i primio 12 golova, dok je Lautaro, koji nosi broj 10 Inter Milan dres, i dalje vodeći na ljestvici strijelaca s 23 pogotka! Postoji li neka neizvjesnost oko izvezene druge zvijezde na nogometni dresovi?