Bayern se uspijeva osvetiti, ali dodaje još žrtava

Zbog izvanredne igre Leverkusena, Bayernov jedini cilj je Liga prvaka. U ovom kolu susreli su se s Frankfurtom, koji se trebao boriti za europsko mjesto. Kane, koji nosi broj 9 nogometni dresovi, zabio je dva puta i postigao 42 gola, postavivši svoj osobni rekord u strijelstvu jedne sezone.

Pobjedom od 2-1 nad Frankfurtom Bayern je donio četvrtu uzastopnu pobjedu i osvetio se za poraz od 1-5 u gostima. Ali dogodila se nesreća. U 7. minuti De Ligt je doživio nesreću dok se borio za vrh blizu sredine terena, ali se brzo vratio na teren i nastavio utakmicu, a Bayern se odmah oslonio na Laimera da asistira Kaneu za otvaranje gola.

Kao rezultat toga, Laimer je postao sljedeći neočekivani protagonist. U 27. minuti Laimer, koji je bio u odličnoj formi, morao je prestati blistati uFC Bayern München dreszbog ozljede desnog gležnja. Austrijski veznjak također se sutradan nije pojavio na treningu s De Ligtom i Musialom. Suočen s ovom situacijom, Bayern mora dobro razmisliti kako se nositi s nadolazećom žestokom utakmicom protiv Real Madrida tijekom ova tri dana odmora.